VOLVO GROUP OTOMOTIV TİC. LTD. ŞTİ.

İsim SoyisimMEHDİ KILIÇ
GöreviGenel Müdür
Telefon+90 216 655 75 00
Faks+90 216 469 29 72
Web Sitesihttps://www.volvopenta.com/
AdresSaray Mah. Sanayi Cad. No:56 34768 Ümraniye / İSTANBUL

Volvo Penta olarak, sürdürülebilir enerji çözümlerinin en ileriyi düşünen ve müşteri odaklı tedarikçisi olmayı hedefliyoruz. Tekneler ve endüstriyel uygulamalar için dünya lideri motorlar ve komple güç sistemleri geliştiriyor, üretiyor ve pazarlıyoruz. Dünyadaki 130’dan fazla ülkedeki müşterileri ile yakın ortaklıklar kurmaya çalışıyoruz, karada ve denizde kullanım için yenilikçi çözümler sunmak için endüstri ve deniz mühendisliği uzmanlığımızı kullanarak çalışıyoruz.

Karada

Volvo Penta, performans, yakıt verimliliği, çalışma süresi ve sahip olma maliyeti bakımından üstün özelliklere sahip, birinci sınıf ve küresel endüstriyel güç sistemleri tedarikçisidir. Bu, konteyner taşıma, madencilik ekipmanı ve enerji üretimi,  hidrolik güç sistemleri, tarım, iş makinaları gibi çeşitli endüstriyel uygulamaları içerir.Satışların yaklaşık yarısını oluşturan endüstriyel işletme segmenti, Volvo Group için en büyük stratejik motor hacmini üreten operasyonumuzun bir parçasıdır.

Denizde

Eğlence amaçlı teknelerde ve denizcilik ticari uygulamaları için dünya lideri motor ve komple güç sistemleri tedarikçisiyiz. Volvo Penta, eğlence teknesi endüstrisindeki en güçlü markadır ve eğlence amaçlı teknelere ve yelkenli teknelere dünyanın en büyük dizel motor tedarikçisidir.Dünyanın dört bir yanındaki sahil güvenlik görevlileri, liman otoriteleri ve tersaneler, güvenilir ve düşük emisyonlu motorlarımızı yolcu taşımacılığı, tedarik gemileri ve açık deniz enerjisi, devriye ve deniz kurtarma operasyonları için kullanıyor.

Global Satış Sonrası

Parçalar, aksesuarlar ve servis, karada ve denizde toplam teklifimizin bir parçasıdır. Yaklaşık 3.500 bayiden oluşan global bir ağa sahip olan Volvo Penta, tüm yaşam döngüsü boyunca müşterilere parçalar, servis ve destek sağlar.

Tags :