MEKALİFT MAKİNE DIŞ TİCARET A.Ş.

 

İsim SoyisimMEHMET KARAKAYA
GöreviGenel Müdür
Telefon+90216 629 13 69
Web Sitesihttps://mekalift.com
AdresŞerifali, Turgut Özal Blv. No: 169/5, 34775 Dudullu Osb / Ümraniye/İSTANBUL
  

2018 yılında kurulan MEKALIFT MAKİNE DIŞ TİCARET A.Ş. iş makinesi sektöründe KATO WORKS, SMART LIFT, FARESIN, EUROCOMACH iş ve inşaat makineleri üreticilerinin Türkiye resmi distribütörlüğünü yapmaktadır.

Şirketimiz MEKALIFT MAKINE DIŞ TICARET A.Ş, dünyanın güvenilir markalarının temsil ve mümessilliğini almayı ilke edinmiştir. İş makineleri, endüstriyel ürünler ve kaldırma ekipmanları sektörlerine odaklanan şirketimiz, bayilerimiz, bölge satış müdürlüklerimiz ve merkez İstanbul ofisi ile Türkiye genelinde satış ve satış sonrası hizmetleri vermektedir.

Öncelikli hedefimiz tüm müşterilere güvenilir çözüm ortağı anlayışı ile satış ve satış sonrası hizmet desteği sunmaktadır. Sahip olduğumuz teknik bilgi ve müşteri memnuniyeti odaklı önceliğimizle, önümüzdeki dönemde dünya çapında itibarlı firmalarını portföyümüze ekleyerek Türkiye’nin önde gelen kurumsal firma olma yolunda ilerleme arzusundayız. Bu bilinç ve istekle uzman kadromuzla Türkiye’nin büyük kısmını kapsayan yetkili servislerimizle bu yolda ithalat, ihracat, satış sonrası hizmetlerimizle her geçen gün organizasyonumuzu büyüterek ve genişleterek daha iyi hizmet etmeye gayret etmekteyiz. Şirketimiz, kaliteli ve ekonomik çözümler sunarak, servis ve bayilerimizle gelişen teknolojileri takip etme yolunda ilerlemektedir.

Satış, servis ve yedek parça olarak tüm ürünlerin ithalat ve yurtdışı ihracat operasyonlarını kendi bünyemizdeki departmanlarımız tarafından yapmaktayız. Önümüzdeki zaman içinde yurtdışı organizasyonlarımızı bazı Türki Cumhuriyetlerde kendi şube ofislerimizi ve organizasyonumuzu oluşturarak arttırmayı hedeflemekteyiz.