MECALAC İŞ MAKİNELERİ SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ.

İsim SoyisimCEVDET CAN UZER
GöreviGenel Müdür
Telefon+90 232 220 11 15
Faks+90 232 220 11 16
Web Sitesihttps://mecalac.com.tr/tr
AdresEge Serbest Bölgesi Gündüz Sk. Depo 1 No: 17-D, 35410 Gaziemir / İZMİR

 

1974 yılında Fransa’da üretime başlayan Mecalac; Avrupa’da 5 fabrika, 7 satış şirketi, 200 bağımsız yetkili satıcı ve servis noktası ile altyapı çalışmaları ve dar alanlar için çok fonksiyonlu, yenilikçi iş makineleri sunuyor.Bugün Fransa’da iki adet olmak üzere, Almanya, İngiltere ve Türkiye’deki toplam 5 fabrikasında faaliyetlerine devam etmektedir.Yenilikçi ve kendine has tasarımlarıyla birden fazla makinenin işini yapabilen, başta şehir içi alt yapı çalışmaları olmak üzere hemen her alanda çok çeşitli ataşmanlarla birlikte kullanılabilen kompakt ürünleriyle tanınan Mecalac’ın, Avrupa’nın seçkin organizasyonları tarafından verilen tasarım ve inovasyon ödülleri bulunuyor.

Türkiye’de 6, 8 ve 10 tonluk 6MCR, 8MCR, 10MCR model mini ekskavatörleri ile lastikli yükleyicileri pazarda müşterilerinin hizmetine sunuluyor. Kanal kazısından boru döşemeye, hassas yüklerin taşınmasından zemin seviyesinin altındaki paletlerin istiflenmesine kadar geniş bir alanda kullanılabilen Mecalac’ın Türkiye Tesislerinde 6MCR modeli üretiliyor.

Mecalac Türkiye; KKTC, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu ve Körfez Ülkeleri operasyonlarını da Türkiye’den yönetmektedir.

Mecalac, bugün özellikle şehir içi proje ve inşaat alanları için; kaliteli, yenilikçi, kompakt inşaat makine ve ekipmanlarını çok geniş bir yelpazede müşterilerinin hizmetine sunuyor. Bununla birlikte Mecalac Türkiye; makine satış – satış sonrası hizmetlerinin yanı sıra katma değerli hizmetleriyle müşterilerinin yanında yer alıyor.

MECALAC esnek yapı ve üstün performanslı kompakt sınıf inşaat makineleri sunuyor. Bu doğrultuda tek makine farklı ataşmanlar yardımı ile MECALAC ürünleri, en yüksek yakıt verimliliği sağlamak, kullanıcılarının uygulama süreçlerini optimize etmek ve çevreyi de korumak için tasarlanmıştır.

Firma Ürün Gamı: Beko Loder, Çok Fonksiyonlu Tekerlekli Ekskavatör Yükleyici, Tekerlekli Ekskavatör, Yüksek Hızlı Lastik Paletli Ekskavatör Yükleyici, Paletli Ekskavatör, Tekerlekli Yükleyici, Döner Kepçeli Yükleyici, Teleskopik Yükleyici, Kompakt Silindir, Belden Kırmalı Damper

Firmanın Bağlı Bulunduğu Komiteler: Mini, Kompakt Makina ve Ekipmanları Sektör Komitesi, Asfalt, Yol, Tünel ve Maden Ekipmanları ve Makinaları Sektör Komitesi, Mevzuat ve Teknik Komitesi, Eğitim Komitesi, Komponent ve Yedek Parça Sektör Komitesi, İmalat ve Kamu İlişkileri Sektör Komitesi, Kongre ve PR Komitesi