MANN+HUMMEL FILTRE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

İsim SoyisimSÜHA YARARBAŞ
GöreviEndüstriyel OEM Ülke Müdürü
Telefon+90 216 411 79 00
Faks+90 216 411 72 52
Web Sitesihttps://airfiltration.mann-hummel.com/tr.html
AdresHalk Sok. Pakpen Plaza No:44/8 , 34734 Kozyatağı – Kadıköy / İSTANBUL

 

1941 Manfred WOLF Axel Grossmann % 100 Alman Sermayeli MANN+HUMMEL Grubu, merkezi Almanya’da olan, uluslararası otomotiv ve makine mühendisliği endüstrileri için bir geliştirme ortağı ve orjinal donanım tedarikçisidir. Şirket, dünya üzerine yayılmış 60’dan fazla farklı merkezde çalışan 16.000 personeliyle 2014 yılında 2.8 milyar Euro ciro yapmıştır. Grubun ürün portföyü hava filtre sistemleri, emme manifold sistemleri, likit filtre sistemleri, kabin filtreleri ve otomotiv endüstrisinde pek çok entegre fonksiyonlu plastik silindir kapakları yanında servis ve onarırn filtrelemelerinde kullanılan filtreleri kapsamaktadır. Genel mühendislik ve endüstriyel üretim mühendisliğine yönelik ürün portföyünde endüstriyel filtreler, dizel motorlarda karbon emisyon değeri seviyelerini azaltan bir dizi ürün, su filtreleme sistemleri ve plastik enjeksiyon tesislerinde kullanılan plastik ham madde kurutma, dozajlama ve besleme sistemleri ve donanımı bulunmaktadır.

MANN+HUMMEL Türkiye Otomotiv Üretimi (OE), Otomotiv Yedek Parça Organizasyonları (OES), Yenileme Pazarı (IAM), ve Endüstriyel Üreticiler ile çalışmaktadır.

Firma Ürün Gamı:

  • MANN HUMMEL ( Kabin Filtresi, Yakıt Filtre Sistemleri, Karter Havalandırması, Hava Emiş Sistemleri, Yağ Filtre Sistemleri,Elektrik mobilite &yakıt hücreleri, Su Filtrasyonu, Özel Ekipmanlar, EDM filtreler, Soğutucu Genleşme Tankları, Hava/yağ seperatörleri, Yağ Buharı Seperatörü/ Aerosol Seperatör )

Firmanın Bağlı Bulunduğu Komiteler :

  • Komponent ve Yedek Parça Sektör Komitesi
  • İmalat Ve Kamu İlişkileri Sektör Komitesi  
  • Kongre ve PR Komitesi
  • Mevzuat ve Teknik Komitesi  
  • Eğitim Komitesi  
Tags :