HASEL İSTİF MAK. SAN. VE TİC. A.Ş.

 

İsim SoyisimATİLLA KÖKSAL
GöreviYönetim Kurulu Üyesi
Telefon+90 216 634 21 00
Faks+90 216 634 14 54
Web Sitesihttp://www.hasel.com
AdresMescit Mah. Demokrasi Cd. No: 21/29 34290 Orhanlı-Tuzla / İSTANBUL

1985 yılından bu yana iş ve istif makineleri alanında birçok markanın distribütörlüğünü yapan HASEL, Türkiye pazarının önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

Türkiye’nin 14 noktasındaki bölge ofisi ve uzman ekibi ile temsil ettiği markalara kendi güvencesini ekleyen Hasel, sadece satış değil, danışmanlık ve satış sonrası hizmetlerinde maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyen bir şirkettir. Geniş ürün yelpazesi ile Hasel, faaliyet gösterdiği her alanda, nitelikli markalarla gücüne güç katmaya devam ediyor.

Ülkemizde Linde, Combilift, Liftfit istif makinalarının yanı sıra Hyundai, Bobcat ve Kobelco iş makinalarının distribütörlüğünü üstlenerek markalarının kalitesini Hasel güvencesi ile ileriye taşıyan şirketimiz özellikle teknik servis konusunda, eğitimli teknisyenleri, geniş yedek parça stoğu, yetkili servis ve gezici yetkili servisleri ile sektörün önde gelenleri arasında yer almaktadır.

Firma Ürün Gamı:

  • HYUNDAI (Paletli Ekskavatör, Lastikli Ekskavatör, Mini Ekskavatör, Lastikli Yükleyici)
  • BOBCAT (Telehandler, Mini  Yükleyici, Paletli Mini Yükleyici, Kompakt Lastikli Yükleyici, Mini Ekskavatör, Sıkıştırma Ekipmanları, Ataşmanlar)
  • KOBELCO (Ekskavatör, Mini Ekskavatör)
  • LINDE MH (Forklift, Depoiçi Ekipmanları)
  • COMBILIFT (Çok Yöne Hareketli Forklift, Yan Yükleyicili Forklift, Yaya Kumandalı İstifleyici, Konteyner Yükleyici)
  • LIFTFIT (Transpalet, İstifleyici, Kaldırma Sehpası)