CLEANFIX MAKİNA TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

İsim SoyisimHELİN KOÇ
GöreviGenel Müdür
Telefon0312 479 00 23
Faks0312 479 00 24
Web Sitesihttps://cleanfix.org/tr
AdresKabil Cad. No:77 Daire B-C Öveçler Mah. Çankaya 06460 /ANKARA

 

CLEANFİX RADYATÖR TEMİZLEYEN FAN SİSTEMİ

1998 yılında kurulan Dünya’da patenti ile tek olma özelliğine sahip CLEANFIX, merkez üretim Almanya olmak üzere Kanada ve Türkiye’de bulunan montaj tesisleri ile tüm dünyaya hizmet veriyor.

1999 yılında CLEANFIX  geri üflemeli fan sistemi Agritechnica fuarında altın madalya ile büyük başarı göstermesinin ardından, 2009 yılında Gümüş Madalya ve 2003 yılında da ISO 9001 belgesini almıştır. 2019 yılında CLEANFIX merkez fabrikası Almanya Endüstri 4.0 teknolojisine tam anlamı ile geçmiştir.

2010 yılında CLEANFIX North America ardından 2012 yılında CLEANFIX Türkiye kurulmuştur. CLEANFIX Türkiye olarak üretim, satış ve servisi ile Asya, Ortadoğu ve Afrika ülkelerine erişim sağlamaktadır.

CLEANFIX, üç global mühendislik ve üretim alanına sahiptir ve 25’den fazla ülkede satış ve teknik olarak müşterilere hizmet vermektedir.

CLEANFIX fanlar inşaat, belediye, tarım, ormancılık, atık ve geri dönüşüm makineleri, asfalt, mermer ve taş ocakları, çevre temizleme, ekskavatörler, tekerlekli yükleyiciler, dozerler, mini yükleyiciler, biçerdöverler, pülverizatörler ve diğer çeşitli endüstriyel ekipman, ve özel makinelerde, hayvan yemi üretim depolama tesisleri olmak üzere geniş bir kullanım alanına sahiptir. Yenilikçi, teknolojik fanlarımız aşırı ısınma ve motor verimsizlikleri ile ilgili sorunları önlemeye yardımcı olur.

Firma Ürün Gamı

  • Fan
  • Kompresör

Firmanın Bağlı Bulunduğu Komiteler

  • Komponent ve Yedek Parça Sektör Komitesi
  • Eğitim Komitesi  
  • Kongre ve PR Komitesi
  • Mevzuat ve Teknik Komitesi
Tags :