ALTAN HİDROLİK MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. A.Ş.

İsim SoyisimTEVFİK ALTAN
GöreviYönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür
Telefon+90216 593 33 00
Faks+90216 593 33 10
Web Sitesihttps://www.altanhidrolik.com.tr/
AdresOrta Mahalle Üniversite Cad. No:33 Orhanlı Tuzla / İSTANBUL

Altan; akışkan iletimi ürünleri (hortum kompleleri, bükümlü boru kompleleri, bağlantı elemanları), hidrolik sistem ve ekipmanlarında Türkiye’nin lideri, uluslararası IATF16949 Tier 1 otomotiv OEM partneri ve ürün & mühendislik çözüm ortağıdır. Firma, birçok uluslararası otomotiv ve mobil iş makine OEM’inin tedarikçisi konumundadır.

 

Otomotiv, Mobil İş Makineleri, Endüstriyel, Savunma Sanayi, Denizcilik, Tarım, Petrol & Gaz, İnşaat ve Madencilik segmentlerine müşteri ve kalite odaklı ilkeleri, kapsamlı akışkan teknolojisi uzmanlığı ve sürekli geliştirdiği inovasyonlarıyla hizmet vermektedir. T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 342. AR-GE merkezi olarak müşterilerinin özel ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir.

 

Stratejik konumu, verimli çalışması ve uzun yılların getirdiği deneyimi ile müşterileri için değer yaratmaya devam etmektedir.

 

Firma Ürün Gamı:

Hortum Kompleleri,Bükümlü Boru Kompleleri, Mobil İş Makinesi Hidrolik Ataşman Kitleri, Özel Hidrolik Sistemler ve Makineler, Yerinde Değerlendirme, Kurulum ve Bakım Hizmetleri, Hidrolik Filtrasyon Sistemleri, Yerinde Atölye Kurulumu ve Eğitimi, Akışkan İletim Kitleri, Hortum, Hortum Rakorları, Boru ve Bağlantı Elemanları, Rakorlu Hortum Üretim Makine ve Ekipmanları, Hidrolik Valfler (Cetop, kartuş vb.),Hızlı Bağlantı Kaplinleri, Hidrolik Sistem Bileşenleri (Pompalar, Motorlar, Akümülatörler, Soğutucular, Güç Üniteleri vb.),Bükümlü Boru Üretim Makineleri, SAE & CETOP Flanşlar, Hidrolik Ölçüm Cihazları

Tags :